Akademik Kadro

Türk Eğitim Derneği, öğretmenleri eğitim kurumlarının hedeflerini gerçekleştirmede en önemli paydaşlar olarak görmektedir. Bu nedenle de okullarında görev yapacak, alanında ve öğretmenlik mesleğinde yetkin öğretmenlerin seçiminde profesyonel bir yaklaşım sergilemektedir.

TED Afyon Kolejinde öğretmen ve yönetici istihdamı, Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nin Ankara’da yürüttüğü yazılı ve mülâkat süreçleriyle sağlanmaktadır.

Düzenli aralıklarla tekrarlanan hizmet içi eğitimlerle öğretmenlerimizin mesleki gelişimleri en üst seviyede tutulmaktadır.
Cemile Albay Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Ferda Karagöz Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Feryal Fatma Fidancı Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Pınar Afacan Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Tuğçe Evransel Yüksel Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Ummahan Betül Kaplan Anaokulu Sınıf Öğretmeni
Ayşe Birsel Hacıoğlu İlkokul Sınıf Öğretmeni
Ayşegül Kurşun İlkokul Sınıf Öğretmeni
Öznur Güvendik İlkokul Sınıf Öğretmeni
Sabri Ergan İlkokul Sınıf Öğretmeni
Sevgi Kaya İlkokul Sınıf Öğretmeni
Sultan Çelik İlkokul Sınıf Öğretmeni
Süheyla Yılmaz İlkokul Sınıf Öğretmeni
Tuncer  Güvendik İlkokul Sınıf Öğretmeni
Zehra Dönmez İlkokul Sınıf Öğretmeni
Aliye Beril Özpınar Türkçe Öğretmeni
Murat Türköz Türkçe Öğretmeni
Sibel Ülger Turan Türkçe Öğretmeni
Fatma Kundak Edebiyat Öğretmeni
Mustafa Türk Edebiyat Öğretmeni
Saliha Bozdemir Edebiyat Öğretmeni
Semih Binici Edebiyat Öğretmeni
Gülgün Öner Matematik Öğretmeni
İsmail Atılım Arpaslan Matematik Öğretmeni
Mahmut Yılmaz Matematik Öğretmeni
Meral Tezer Matematik Öğretmeni
Sema Özer Matematik Öğretmeni
Sevil Dörtgöz Matematik Öğretmeni
Turgay Can Matematik Öğretmeni
Ali Bıçak Fen Bilimleri Öğretmeni
Beyza Palalı Fen Bilimleri Öğretmeni
Gülfer Aladaş Fen Bilimleri Öğretmeni
Azime Tanrıverdi Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Nazmiye Düzer Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Burcu Karakaya Fizik Öğretmeni
Hakan Korkut Fizik Öğretmeni
Meryem Erkol Fizik Öğretmeni
Cansu Aksoy Kimya Öğretmeni
Süleyman Sırrı Avcı Kimya Öğretmeni
Nagihan Salman Biyoloji Öğretmeni
Zafer Coşkun Biyoloji Öğretmeni
Ebru Özmen İngilizce Öğretmeni
Ersen Kırıkkaya İngilizce Öğretmeni
Esra Sevinç Sarıkaya İngilizce Öğretmeni
Gülşah Genelioğlu İngilizce Öğretmeni
Hacer Özcengiz İngilizce Öğretmeni
Hatice Çakıcı Talaş İngilizce Öğretmeni
Jonathan Nganisyo Cheonga İngilizce Öğretmeni
Merve Celayir İngilizce Öğretmeni
Molka Joudi İngilizce Öğretmeni
Nurcay Kuru İngilizce Öğretmeni
Ömer Faruk Özcengiz İngilizce Öğretmeni
Pınar Çil İngilizce Öğretmeni
Selma Tutuş İngilizce Öğretmeni
Tuğba Suna İngilizce Öğretmeni
Ahmet Kardeş Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Ali Burak Kök Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
 Ahmet Ekiz  Tarih Öğretmeni
 Hasan Gök  Coğrafya Öğretmeni
Osman Taş Felsefe Öğretmeni
Murat Erişen Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Yusuf Yıldız Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Gül Halime Çelik Beden Eğitimi Öğretmeni
Hasan Güngör Beden Eğitimi Öğretmeni
Mine Demir Beden Eğitimi Öğretmeni
Mustafa Saltık Beden Eğitimi Öğretmeni
Gülenay Doğrul Müzik Öğretmeni
İsmail Onur Gaser Müzik Öğretmeni
Duru Şengül Arslan Müzik Öğretmeni
Demet Temiz Görsel Sanatlar&Seramik Öğretmeni
Seval Eröksüz Görsel Sanatlar Öğretmeni
Asude Kaygınok Almanca Öğretmeni
Bahar Demirezen Ortaokul PDR
Oben Öncel Koç Lise PDR
Yonca Yılmaz Anaokulu-İlkokul PDR
Ece Kabayel Psikolog

Ansolon