Dr. Özgür BOLAT’ın Parentwiser Uygulaması ilk defa TED’lilere sunuldu.

Enfeksiyon Korunma Dönemi Önemli Duyuru
14 Mart 2020
P4C Çocuklar İçin Felsefe Eğitim Programımız Çok Yakında Başlıyor!
20 Eylül 2021
Enfeksiyon Korunma Dönemi Önemli Duyuru
14 Mart 2020
P4C Çocuklar İçin Felsefe Eğitim Programımız Çok Yakında Başlıyor!
20 Eylül 2021

Değerli Velilerimiz;

Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür BOLAT ve ekibi tarafından iki yıllık bir süreçte Parentwiser Uygulaması geliştirilmiştir. Parentwiser, kişiye özgü mobil çocuk yetiştirme rehberidir. Ailelerin yaşadığı sorunlara yanıtlar sunan, onların ebeveyn olarak gelişmelerine katkı sağlayan ve bilimsel anketler aracılığıyla kendilerini ve çocuklarını tanımalarına olanak sağlayan mobil bir uygulamadır. Parentwiser, videolar, makaleler ve anketlerden oluşmaktadır.

Parentwiser, 3–18 yaş arasında çocuğu olan velilere hitap etmektedir. Her veli çocuğunun yaşını ve cinsiyetini sisteme girdiğinde çocuğu ile ilgili sorunlara yanıt bulabilecektir.

Parentwiser, güvenilir ve bilimsel bilgiyi hızlı bir şekilde sunan mobil bir uygulamadır. Aileler bu uygulama ile 7 gün 24 saat, her istediklerinde sorularına yanıt bulabilir.

Söz konusu ürünün kullanımına -bir ayrıcalık olarak- ilk önce TED Okullarında başlanılacak ve uygulama uzun süre diğer okulların kullanımına açılmayacaktır.

Uygulamanın geliştiricisi olan Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür BOLAT’ın interaktif mektubuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dr. Özgür Bolat Mektubuna buradan erişebilirsiniz.

Uygulamayı buradan satın alabilirsiniz

Uygulama hakkında detaylı bilgi için buradan web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 


Ansolon