Dr. Özgür BOLAT’ın Parentwiser Uygulaması ilk defa TED’lilere sunuldu.

Pandemi Döneminde Okula Dönüş Faaliyetleri
14 Ağustos 2020
TED Yatılı Yaz Kampı 2021
23 Haziran 2021

Değerli Velilerimiz;

Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür BOLAT ve ekibi tarafından iki yıllık bir süreçte Parentwiser Uygulaması geliştirilmiştir. Parentwiser, kişiye özgü mobil çocuk yetiştirme rehberidir. Ailelerin yaşadığı sorunlara yanıtlar sunan, onların ebeveyn olarak gelişmelerine katkı sağlayan ve bilimsel anketler aracılığıyla kendilerini ve çocuklarını tanımalarına olanak sağlayan mobil bir uygulamadır. Parentwiser, videolar, makaleler ve anketlerden oluşmaktadır.

Parentwiser, 3–18 yaş arasında çocuğu olan velilere hitap etmektedir. Her veli çocuğunun yaşını ve cinsiyetini sisteme girdiğinde çocuğu ile ilgili sorunlara yanıt bulabilecektir.

Parentwiser, güvenilir ve bilimsel bilgiyi hızlı bir şekilde sunan mobil bir uygulamadır. Aileler bu uygulama ile 7 gün 24 saat, her istediklerinde sorularına yanıt bulabilir.

Söz konusu ürünün kullanımına -bir ayrıcalık olarak- ilk önce TED Okullarında başlanılacak ve uygulama uzun süre diğer okulların kullanımına açılmayacaktır.

Uygulamanın geliştiricisi olan Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür BOLAT’ın interaktif mektubuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dr. Özgür Bolat Mektubuna buradan erişebilirsiniz.

Uygulamayı buradan satın alabilirsiniz

Uygulama hakkında detaylı bilgi için buradan web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Atatürk Köşesi

Ansolon